0793043333
Hewad University

ماموریت :

موسسه تحصلات عالی هیواد در حال حاضر مصروف تدریس،تحقیق و عرضه خدمات در بخش های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جهت سهم گیری فعال در آبادانی و ترقی کشور میباشد.

دید گاه :

مموسسه تحصلات عالی هیواد مصمم است که با ارایه خدمات تحصیلی با کیفیت و برابر با معیار های ملی در ابعاد اقتصادی، سیاسی، و اجتماعی در بخش های تدریس،تحقیق و عرضه خدمات در جامعه شناخته شود.

گزینه ها

شعبه ها

واقعه ها

برگزاری نکوداشت روز معلم

برگزاری نکوداشت روز معلم در دانشكده حقوق مؤسسه تحصیلات عالی هیواد. همزمان با ایام جهانی معلم، مراسم بزرگداشت...

اخرین خبر

مراسم افتتاح ساحه سبز

مراسم افتتاح ساحه سبز مؤسسه تحصیلات عالی هیواد. باحضور الحاج امیر گل شاهین, وکیل منتخب مردم در ولسي...

جزییات بیشتر ...در باره ما

تاریخچه


موسسه تحصیلات عالی هیواد که در ابتدا بنام موسسه تحصیلات عالی خوارزمی در سال 1390 تاسیس گردید با اخذ مجوز رسمی از وزارت محترم تحصیلات عالی افغانستان فعالیت های اکادمیک و علمی خود را جهت رشد استعداد های جوانان و محصلان عزیز در شهر کابل آغاز نمود. اینک بعد از شش سال فعالیت اکادمیک و ارایه سه دور فارغ التحصیل در سه پوهنحی؛ کمپیوتر ساینس،اقتصاد،حقوق و علوم سیاسی با رویکرد جدید و در مکان دایمی و فضای مطلوب آموزش محور مطابق به لوایح جدید وزارت تحصیلات عالی آغاز دیگر را ارایه میدارد. این موسسه به زودی ضمن تغییر از موسسه به پوهنتون، مقطع ماستری را در پوهنحی های مربوطه شروع خواهد نمود. موسسه تحصیلات عالی هیواد که زیر مجموعه ای از گروه بزرگ مجموعه هیواد بگرام میباشد، توانمند تر از گذشته در رشته های ذیل محصل می پذیرد: کمپیوتر ساینس، اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی و تعلیم و تربیه
واقعه ها
فاکولته ها


  • لیسانس در کمپیوتر ساینس
  • سیستم های معلوماتی

  • تکنالوژی معلوماتی

  • لیسانس در اقتصاد
  • لیسانس در حقـــوقاخبار

مراسم افتتاح ساحه سبز


مراسم افتتاح ساحه سبز مؤسسه تحصیلات عالی هیواد. باحضور الحاج امیر گل شاهین, وکیل منتخب مردم در ولسي جرگه و رییس کمسیون دینی و فرهنگی ولسی جرگه. و با حضور الحاج عمرگل شاهین رییس مجتمع تحصیلی هیواد و عطا محمد هلواک رییس اجراییه و اساتید مؤسسه تحصیلات عالی هیواد.
پرسونل

کیفیت را با جذب کادر های متخصص و مجرب تجربه کنید

عطا محمد

هلواک

فرهاد

امینی

شفیع الله

شینواری

محمد شریف

دانش

سمینار


«تروریزم» پدیده جهانی است. جهان در دنیای جدید بصورت گسترده با این پدیده دست و پنجه نرم می‌کند. سوگمن...


تحقیق


برگزاری سمینار «جهان کوچک اما بزرگتر ازهمه» در باب کارکرد مغز مدیریت ذهن، یکی از مباحث مهم در دنیای معاصر است. این بحث در حوزه‌های مختلف و از زاویه دید علوم مختلف مورد بررسی قرار میگیرد. «مدیریت» که امروزه به چندین رشته دانشگاهی انکشاف یافته است، یکی از علومی است که به «مدیریت ذهن» نیز توجه کرده است. با توجه به اینکه مرکز تمام تصمیم‌گیری‌ها «ذهن» یا به بیان بهتر «مغز» است، مدیریت خود مغز نیز از نیاز اساسی هر انسان امروزی است. تا بتوان از سرمایه‌های اصلی مانند «زمان» یا همان «عُمر»، توانایی های جسمی و روحی استفاده بهتر کرد. پوهنحی اقتصاد ومدیریت با درک اهمیت موضوع، در تاریخ ۲۶/ ۴/ ۱۳۹۸ اقدام به برگزاری سیمیناری تحت عنوان «جهان کوچک اما بزرگتر از همه» کرده است. در این سیمینار که در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد، استاد «خلیل الرحمن نورزی» ریاست پوهنحی اقتصاد و مدیریت سخنران و اجرا کننده برنامه بود. موضوعات مورد بحث در این محقل، تعریف مغز، کارکردهای مغز و توانایی‌های آن، اهمیت توجه و پرداختن به این موضوع، راهکارها و عوامل بهره‌وری بهتر از مغز در مدیریت زمان و سرمایه‌های مادی و معنوی، راه‌های آسیب‌زننده به استفاده بهتر از مغز و نکات دیگر در این باب مورد توجه قرار گرفت. #هیواد، راهی به آینده مطمئن.


ورکشاپ


بسمه تعالی برگزاری ورکشاپ آموزشی «Technical Writing» در مؤسسه تحصیلات عالی هیواد آموزش محصلان در س...ارتباط با ما